Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Klubová výstava 2008

Vydáno 17.6.2008

Výsledek letošní klubové výstavy by se opět dal shrnout sportovní terminologií:
zvítězili zahraniční borci, naši reprezentanti podali standardní kvalitní výkon.

Máčo v otevřené třídě Výborný 2, Res. CAC (porazil ho Beagelee Blackjack z Austrálie), Íčko v pracovní třídě Výborný 2, Res. CAC (porazil ho Ob-la-di´s Battle With Madmartigan z Dánska, otec našich Wéček), Hepík Výborná 3, porazila ji ale CAC třídy naše Magical Mottle Rabbit Run paní Navrátilové. Otylka vyhrála třídu Superšampionů.

Už jsme z klubovky přivezli víc, ale naši bíglové se ani letos úplně neztratili. Bígly k nám tentokrát přijely posuzovat Anna Sofie a Birgitte Gothen, dvě dámy z Dánska, které bíglům rozumí jako málokdo. Podíváte- li se na celkové výsledky [PDF,165 kB], zjistíte, že už jen dostat Výbornou nebyla žádná legrace. Posudky z téhle výstavy si klidně můžeme dát i za rámeček.

Otylka, naše bíglí superšampionka Pořadí v otevřené třídě Máčova sestra - nám se líbí.Moc. Í a standardní umístění, tentokrát v pracovní třídě Hepík-ani třetí místo není úplně k zahození


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek