Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


A teď něco úplně jiného...

Vydáno 3.10.2005

Klikni...

Vážení návštěvníci našeho webu, omlouváme se, že vás nemůžeme přivítat na nejúúúžasnějších a nejkrááásnějších bíglích stránečkách, naše stránky možná nejsou ani nejvkusnější a rozhodně netvrdíme, že jsou chytré. Tato smělá tvrzení bychom totiž museli dokázat. Přesto bychom také my měli mít v rukávu něco nej..., něco výlučného, něco, z čeho by si laskavý návštěvník mohl dovodit, že je u nás na té správné adrese.

Za uplynulý rok navštívilo naše webové stránky bezmála 21 000 návštěvníků, což je asi 0,00065 návštěvníka každou vteřinu! Jestliže by si tito lidé jeden po druhém vylezli na ramena, lze si jednoduše spočítat, že ti úplně dole by takovou spoustu lidí absolutně nemohli unést.

Zpočátku jsme v každém z nich chtěli vidět nového zájemce o štěně, jehož ale mohl odradit poněkud zlehčující tón našeho webu, abychom nakonec zjistili, že stránky navštěvuje více skupin lidí.

První jsou ti, již si vybírají chovatelskou stanici svého nového štěněte. Další skupinou jsou lidé, kteří už od nás pejska mají a zajímá je, co je u nás nového. A poslední velkou skupinou návštěvníků jsou naši kamarádi, kteří náš web sledují s nejčistšími úmysly, totiž aby nám na dalším společném setkání vyjevili, kolik se nám zase do textů povedlo nasázet hrubek.

To, že lehčí tón stránek odradí kožeňáky bez smyslu pro humor, jsme nakonec ocenili jako jejich významný přínos. Ideální příští majitel bígla si musí nechat sežrat čerstvě přinesený nákup, zaneřádit celý byt psími chlupy (tří barev), rozkousat nové mokasíny, olízat obličej, a to vše s radostí, bez náznaku zloby a pomstychtivosti. Jen takový člověk, jehož hlouposti na našem webu neodradí, je dostatečně kvalifikovaný ideální majitel našeho psa. Na oplátku se mu za to dostane bíglího štěníka, jenž přišel na svět z přesně promyšleného spojení, od zdravých a výstavně úspěšných rodičů, jejichž kvality ocení i zahraniční rozhodčí. Rozhodčí, kteří jsou zvyklí posuzovat psy a ne obličeje. A ke štěněti ještě navíc možnost kdykoliv se na cokoliv bíglího zeptat třeba o půlnoci, nebo si nechat pejska ohlídat v době dovolených.

Tento krutý přírodní výběr těch správných nových rodin našich štěňat se nám velmi osvědčil a téměř nikdy nás nezklamal. A naopak, našim štěňátkům tlučeme do jejich malých roztomilých hlaviček, že ani ona nesmí své příští rodiny zklamat, což se jim také daří výborně.

No, a abychom se nějak tak elegantně vrátili na začátek, úplně katastrofální tyhle stránky být nemohou. Časem totiž jsme zjistili, že stále více bíglích webů používá (nechceme napsat rovnou vykrádá) naše původní nápady, obraty, někdy je nám dokonce povědomá i celá struktura webu. Leč milovníci olomouckých tvarůžků vědí, že originál je jen jeden. A komu by ani tohle nestačilo, zde je naše nezpochybnitelná exkluzivita: Vítejte na jediných bíglích stránkách u nás, které jako první vykradly obrázek a citát z MPFC...


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek