Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Muži v černém v akci

Vydáno 19.8.2005

Jsou tady a jsou pořád větší. Ještě nedoběhnou cefalopoida, ale černá jim opravdu sluší. Měli jsme starost, jedenáct a sedm sní opravdu víc než třeba šest a čtyři, ale s naší pomocí to mámy zvládnou. Agenty nejspíš někdo neuralizoval, protože zatím neví, že kakání a čůrání do pelíšku je fuj, ale spíš by bylo divné, kdyby to věděli. Tak to prostě pejskové mají zařízeno a mámy to musí po nich první týdny uklízet. Naše mámy nejsou žádnou výjimkou. A až agenti povyrostou, budeme je postupně deneuralizovat, aby měli v kakání, čůrání a poslouchání jasno.

V posledních týdnech se nám několikrát po sobě stalo, že jsme posílali nějaké psí věci poštou a ty věci dorazily s velkým zpožděním. Napadá nás v té souvislosti ještě jedna věta z Mužů v černém: Věděli jste, že většina zaměstnanců pošt jsou mimozemšťané?

Muži v černém Všichni do akce Muž v černém při odpočinku Další muž v černém při odpočinku Když jeden spí, ostatní mu pomohou


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek