Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Muži v černém II

Vydáno 8.8.2005

Tak se měla tato zprávička původně jmenovat. Napadla nás totiž třeskutě vtipná souvislost mezi začátečním písmenem K-vrhu a jménem agenta (taky K) z filmu Muži v černém II. No, vždyť víte, ten trošku nedůtklivý drsňák, jenž brání Zemi před šmejdem z Vesmíru v podání Tommyho Lee Jonese.

Těšili jsme se, že se Adónisovi a Berušce povede nějaké to štěňátko, že by to mohl být i kluk, a že by mohl být černý, aby nám šel dobře do party. Zkrátka parťák pro J z předchozího dílu, vlastně vrhu...

Jenže každé srovnání kulhá a jenom hlupáka s prázdnou hlavou mohou napadat nějaké asociace s filmy. Dali jsme tentokrát Berušce Druhou šanci, protože napoprvé si z nás udělali se Spikem spíše Žert. Nechtěli jsme Berušku plašit, takže v době, kdy jsme zjistili, že je březí, ji čekal Sladký život. Je to totiž taková Čistá duše, dalo by se říci Opravdová blondýna. Říkala si chudinka, jaký je Život krásný a neměla Ani stopu podezření. Ovšem kdy přijde její Den D, jsme tušili jen rámcově. Nevěděli jsme kdy to bude, podle našich výpočtů to mohlo být asi tak V sobotu večer, v neděli ráno. Málokdy to na naše fenky přijde Než se setmí, většinou nám rodí Od soumraku do úsvitu. Že nás Perný den čeká právě v neděli, jsme poznali podle toho, že Beruška odolala Poslednímu pokušení a oželela Velkou žranici, kterou jsme ji každý den zahrnovali. O půlnoci pak konečně zjistila, v čem spočívá Smysl života, uvědomila si, že Lepší už to nebude a dala se do toho. Základní instinkty jí normálně fungovaly, vyla sice jako Šakal, to mohu říci přesně, Byl jsem při tom, ale jinak to zvládla, takže mohl přijít očekávaný Happy end.

Jsou to jen zvířátka, takže pochopitelně nemůžeme hned od začátku mít nějaké Velké očekávání, stačí, když z nich vyrostou Zlatíčka pro každého.

Po zážitku s Filií jsme se děsili Dvanácti rozhněvaných mužů, báli už jsme se i Deseti malých černoušků. Konečný počet Beruščiných štěňat je však velmi příjemný, a snad se je podaří odchovat všechna, abychom jim mohli říkat Sedm statečných.

No, jak zmiňuji nahoře, každé srovnání kulhá a spojovat chov psů s filmy může jen Ještě větší blbec, než jsme doufali.

Máma zatím hlídá líp, než oni Muži v černém pěkně pohormadě


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek