Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Muži v černém

Vydáno 30.7.2005

Tak se měla tato zprávička původně jmenovat. Napadla nás totiž třeskutě vtipná souvislost mezi začátečním písmenem J-vrhu a jménem agenta (taky J) z filmu Muži v černém I. No, vždyť víte, ten sympatický drsňák, jenž brání Zemi před šmejdem z Vesmíru v podání Willa Smithe.

Těšili jsme se, že se Adónisovi a Filii povede nějaké to štěňátko, že by to mohl být i kluk, a že by mohl být černý, aby nám šel dobře do party. Zkrátka muž v černém. Jenomže se nám 26. července celá věc vymkla z rukou a těch agentů nakonec na svět vykouklo jedenáct.

Kluků je mezi nimi šest, tím pádem holek pět. Maminka je v pořádku, jen doufáme, že nám z ní štěníci ještě něco nechají. Jsou totiž stále při chuti a potvrzují náš zajímavý poznatek, že jedenáct štěňat toho spapá víc než pět. A vůbec. Celá věc s Muži v černém je pěkně ujetá. Daleko víc by se hodil jiný název filmu. Totiž 101 dalmatinů.

Filinka se svojí nadílkou 101 dalmatinů


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek