Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Národka v Boleslavi

Vydáno 23.7.2005

Myslim, že vo něčem vždycky nejlíp povídá někdo, kdo tam nebyl, páč může podat nezkreslenej pohled na věc. Teda já, v tomdle případě. Naštvali mě už tim, že mi vodvezli parťáka na sk8. Je to sice brácha, ale v nejhorším je dobrej i ten, aspoň se člověk necejtí vopuštěnej mezi těma velkejma rajdrama.

Někerý lidi jezděj na prázdniny do divočiny, my tam žijem porád, tak si je užíváme v Plzni u babi. Ve skejtparku. A včera naši najednou pro Ondřeje přijeli, protože museli na výstavu a doma by neměl kdo bejt s těhulí Filií. Kvůli ňáký národce. No a co, že v Boleslavi dostali s Ceclou, Dionou a Adélkou výborný a pořadí. Že Denča skončila s Alicí druhá ve třídě s rezervnim cacem a Pařez vyhrál třídu vítězů. No a co, že Adélky brácha Deny dostal cajce, boba a skončil jako pátej big, a že pak naši strávili zbytek dne u Čančíků, kde beztak všechny akorát prodrbali. Já byl u babi sám a hrozně sem se nudil. Chtěl sem dopilovat toho kickflipa, co sem se naučil, a taky si pořádně zaslajdovat, případně to vzít z nějakýho gapu. Jenže bejt na to sám není vono. Už aby přijel zpátky, abysme to zase rozjeli ve dvou. I když sem lepčí...
Mateso, 23. červivce 2005

,

Cecilka a pořadí Denebola a pořadí Nela a první místo Dark Duke Rabbit Run Na návštěvě v bíglím domě


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek