Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Máme tetování

Vydáno 12.7.2004

Tak je nám šest týdnů a už nám dostatečně narostly uši.

Maminka Nela říká, že takové velké ucho je pro bígla důležité. Jednak ho požadují rozhodčí na výstavách, to vás pak tahají za jedno nebo druhé a zkouší, jestli vám sahá až k nosu, asi si myslí, že čím větší ucho, tím bude bígl lépe poslouchat, ale není to pravda, maminka tvrdí, že délka není vše, že poslouchání u bígla záleží hlavně na tom, co chce on. Pak se taky za velké ucho krásně tahají bráchové a ségry a bezva se máčí v misce s papáním. Taky za něj může někdo tahat vás, ale to je fuj, tím bych se moc nezabýval.

Ovšem pro nás, co chceme být moderní, je důležité, že si do něj budeme moci dát něco vytetovat.

Já osobně bych moc chtěl čertíka, bráchové se nemůžou dohodnout, jestli je lepší škorpion, něco motorkářského nebo srdce. Holky mají jasno, chtějí růži. Asi, aby měly jako k čemu čůrat.

Ještě nejsme plnoletí, tak musí za nás dostat pan doktor papír od rodičů, jakože s tím rodiče souhlasí. Ale náš člověk říká, že stejně moc vybírat nemůžeme, že má pan doktor poměrně omezený výběr motivů. No, a pak už budeme moci skoro do světa. Od dnešního dne jsme čtyřbarevní!


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek