Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Seržant Miller zachráněn !!!

Vydáno 26.10.2008

Zadání:
Seržant Miller je zajat na letišti ve Frankfurtu. Zůstal tam po svém příletu z Austrálie. Vaším úkolem bude přesunout se na zmíněné území, s využitím momentu překvapení ho osvobodit a co nejrychleji dovézt do Hubova.

Provedení:
Během noci se dopravíš na území Německa. Větší část cesty proběhne po dálnici. Pozor na ostatní automobily, na dálnici tam není omezená rychlost. Ráno mezi 8.00 a 9.00 buď připraven k zahájení diverzní akce u Tor (brány) 31, budova 531, blok D, Lufthansa Cargo Center, firma Fraport. Potom se přesuneš do brány 26 do Frankfurt Animal Lounge do dveří Import a budeš pokračovat směrem ke Státní veterinární kontrole (pozor, velmi nebezpečný úsek). Jakmile zlomíš jejich odpor, pokračuj do restaurace a pak se vrať zpátky k veterinární kontrole. Pak pokračuj do budovy 654 – celní úřad (pozor, obzvlášť nebezpečný úsek). Potom se vrať zpátky do Animal Lounge, kde budeš pokračovat definitivním vysvobozením Millera. Pak i s Millerem rychle nastup do auta a co nejrychleji se vydej na cestu zpátky.

Poznámky:
Mise je velmi obtížná, nejdou v ní použít cheaty a nejde opakovat. Při jakémkoliv neúspěchu se celá hra zablokuje. V případě úspěchu postupuješ do vyššího levelu se spoustou dalších prémiových funkcí.

Zadání akce Tak jdeme na to Miller v bezpečí Konec akce - dobrá práce


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek