Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Mezinárodka a klubovka v Nitře

Vydáno 3.11.2008

Klubová výstava klubu chovatelů bíglů Slovenska bývá na podzim spojena s mezinárodní výstavou v Nitře. Věděli jsme, že tam pojede naše miminko Vely (Velvet Valley Rabbit Run), tak jsme samozřejmě drželi palce.

Nejprve jsme se v sobotu odpoledne dozvěděli, že na mezinárodce Vely vyhrála bíglí dorost a potom se stala nejkrásnější dorostenkou výstavy. A v neděli pak vyhrála třídu dorostu, utkala se s vítězem dorostu - psem a stala se klubovou vítězkou dorostu. Na Slovensku nestačí vyhrát na klubové výstavě třídu, je pak ještě potřeba pro zisk titulu zvítězit nad pejskem opačného pohlaví (Víš, co je na tý Evropě nejzvláštnější? Ty drobný rozdíly. Teda maj tam to samý jako máme tady, ale je to prostě trošku jiný...) A to se Vely a její majitelce paní Piszczatowské podařilo.

Moc blahopřejeme a přejeme hodně štěstí do dalších tříd!
Fotografii ze závěrečné soutěže jsme neukradli, ale vypůjčili si s laskavým svolením magazínu Kynologická revue.

Vely na stupni vítězů


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek