Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Vydáno 30.3.2009

Už jste někdy zažili opravdovou povodeň? Vyhořel vám dům nebo jste dokonce přežili leteckou katastrofu? A klidně jste se nastěhovali zpátky k řece, zapálíte si ve stohu a na dovolenou stále létáte? I s Aeroflotem? Potom je jasné, že se vás netýkají posttraumatické můry a už vás nevyvede z míry ani den zúčtování. Pardon, teď nejde ani tak o finance, máme na mysli tak říkajíc globální sféru. Takové ty věci, co se o nich píše v bibli.

Víme své a stejně na tom budou všichni ostatní majitelé bíglů. Opravdový bígl vám připraví stejný zážitek jako stoletá voda, pouze s tím rozdílem, že vás to vyplaví každý den, někdy i dvakrát. Takže ať už padá měna, ceny nemovitostí nebo celá ekonomika, majitel bígla zůstává v klidu. Uvedené katastrofy jsou poměrně malicherné a jednotvárné, kdežto bígl je velmi kreativní a nikdy se neopakuje. Časem bude každý váš NERV jako z nejpevnější oceli, jen řeknete 'No a co?' a pokrčíte rameny. Spolehlivě působí na všechny krize. Ekonomickou, tvůrčí, Karibskou, vládní, plynovou, středního věku, duchovních hodnot...
Vlastně… Někdo tady mluvil o krizi?


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek