Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


MVP České Budějovice

Vydáno 28.4.2009

Jarní Budějovice, jak se jim také říká, jsou příjemné. Nemáme to daleko, počasí je tak akorát, ani horko ani zima, dobře se tam parkuje a nemusíme se psy chodit kus cesty, a protože v jižních Čechách už nějaký pátek žijeme, zvládáme i jazykovou bariéru. Nemuseli jsme dokonce ani spěchat, protože tentokrát byli před námi baseti, prostě ideální stav.

A výsledek? Miller (Brialey In The Mood) je čím dále hodnější, zlobí už jen jako normální bígl a jeho výsledky v mladých mají vzestupnou tendenci. Skončil Výborný 2. Máčo (Ch Magical Moment Rabbit Run) zvítězil ve třídě šampionů a pak ještě jednou a k titulu CAC přidal svého druhého CACIBa. A protože prvního získal vloni a v jiné zemi (na Slovensku), a má zkoušku z výkonu, proměnil tahle dvě čekatelství v titul Interšampiona. Tedy, lépe řečeno, splnil podmínky udělení, teď budeme čekat, za jak dlouho se nám ve schránce objeví potvrzující kartičky s oběma tituly.

Pak už jsme měli s sebou jen Adélku (Ch Dark Duchess Rabbit Run) a ta v šampionkách získala svého dalšího CACe. Tím mohla pro nás být výstava uzavřená, ale nebyla. Bossík (JCh Taking Triumph Rabbit Run) se svou paničkou Andreou získal v mezitřídě svého prvního CACe a pak podlehl Máčovi v souboji o CACIBa (ale reservní taky neva) a hlavně Kapsa (Xenial Xesta Rabbit Run) si s Andreou nejprve doběhla pro CAJCe mezi 13 fenkami a nakonec získala BOB mladých, když zvítězila nad nejlepším mladým psem.

Jak píšeme nahoře, jarní Budějovice jsou příjemné.

Boss a Bossík  Kapsička ve vítězném postoji


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek