Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Klubová výstava na Slovensku

Vydáno 16.5.2009

Někdy se vyplatí trochu si počkat. Kašička zatím vystydne a možná i ty klacky do zimy spadnou. Po sobotě 9. května jsme měli v plánu napsat o tom, že naše holčička Vely (Velvet Valley Rabbit Run) získala na mezinárodce v Bratislavě druhého CAJC a přiblížila se tak k titulu Šampióna krásy mladých Slovenska. Jenomže po dnešní klubové výstavě už tím šampiónem je, protože mezi 14 fenkami získala na Slovensku svůj třetí CAJC. Blahopřejeme jí i její paničce Marcele a hned to běžíme vyřídit její sestře Hadici (Velvet Voice Rabbit Run). Ta má CAJC zatím dva. V tomto případě ale pouhé čekání na třetí stačit nebude. Bude to chtít ještě načechrat peří a vyrazit do světa.

Vely v Bratislavě


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek