Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Naši čerství štěníci

Vydáno 26.7.2009

Těsně před skončením školy o sobě daly vědět Adélka a Beruška. Obě přivedly na svět malá štěňata bíglů krátce po sobě - 22. června Adélka a 25. června Beruška. Vzhledem k tomu, že tam tou dobou pečovala o své tři dortíky ještě Nela, bylo v naší kuchyni docela zabígleno.

Vlastně to tam spíše připomínalo San Francisco někdy koncem šedesátých let. Všichni polehávali všude, mámám se pletly pod nohy úplně cizí děti, na šňůrách visela batikovaná trička s nápisy Make Love, Not Haf! a Give Pes a Chance! a holky odmítaly věřit každému, kdo má míň než čtyři nohy (pokud tedy nenese něco na zub), všichni jedli ze společných misek, kuchyní zněli Jefferson Airplane a večer bíglové usínali za zvuků sitáru. Jen s tím vzýváním deště to holky přehnaly, za což se všem postiženým občanům Jistebnice omlouváme. Abychom situaci udrželi alespoň trochu pod kontrolou, zakázali jsme sice konopí, ale na tripu je bígl vlastně kdykoliv vystrčí nos ze dveří... Zkrátka pohoda a mír hubovského léta 2009. Do toho se batolily dětičky, jejichž otcem mohl být vlastně kdokoliv a ...

Stop! Ukončujeme tento skeč pro jeho naprostou pitomost a zhovadilost. Všichni víme, že jde o řízený chov psů s průkazem původu, jejichž rodokmeny jsou jasně doložitelné několik desítek let zpátky. A vůbec, kdo tady vlastně má problém s halucinogeny?!

V polovičce prázdnin je situace v naší kuchyni víceméně v normálu. Nelata šíří mír a lásku po světě, Éčka (Adélčata) a Efka (Beruščata) pěkně rostou a pomalu se nechají stavět do postojů a všichni dohromady pevně vězí v našem světě hypoték, barevných televizí, životních pojistek a granulovaného krmení.

Aktuální informace o našich letních štěňatech najdete pod odkazem Štěňata a odchovy.

Jíme z jednoho talíře Piju od úplně jiné mámy Vypadá to jako máma, ale je to teta Beruška Adélka Kolonie Beruška s miminy


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek