Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Noví šampioni

Vydáno 22.3.2008

V sobotu 22. března jsme si odskočili na mezinárodní výstavu do Prahy. Vzali jsme tam jen Máča s Íčkem a odjížděli ejsme s drzým cílem při první příležitosti splnit podmínky pro udělení titulu Český šampion.

A povedlo se, Máčo svoji otevřenou třídu vyhrál, Íčko byl sice "jen" rezervní CAC, ale za hotovým šampionem (svým strejdou Bublou), takže i on podmínky pro udělení šampionátu splnil. Kluci přišli už dávno na to, že než celé sezóny jezdit a trmácet se po výstavách a pokoušet štěstí, je lepší při první příležitosti načechrat peří a trefit do černého. Mít hezké psy vyjde i levněji. Máme z nich radost.

K výstavě v Praze bychom rádi přičinili ještě jednu poznámku. Třídu dorostu vyhrál náš odchovanec Bossík (Taking Triumph Rabbit Run) se svou handlerkou Andreou. Máme radost i z nich. Jestliže má pejsek výstavní předpoklady, je samozřejmě žádoucí jeho i sebe připravit a výborně předvést. Tihle dva na to přišli už na začátku.

Máčo v postoji Íčko v pohybu Andrea a Boss


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek