Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Zřejmě slušnej oddíl

Vydáno 3.12.2007

V posledním klání letošní výstavní sezóny 1. prosince ve Welsu v Rakousku získal Magical Moment, odchovanec STS Chvojkovice - Brod, titul Österreichischer Jugendchampion (Junioršampion Rakouska). Získal ho na čtvrtý pokus (ze tří povinných, po jediném zaváhání v Salzburgu) v konkurenci borců z daleko slavnějších a bohatších oddílů systémem přišel - viděl - všechno počůral - skoro pokaždé zvítězil. Náš skromný hoch se silné konkurence ani na chvilku nezalekl a po posledním vítězství odejel zpátky na svou rodnou samotu, kde se hodlá nadále věnovat honění kocourů, tahání hadrového uzlíku a všeobecnému zevlování. Rakouský titul přidal do své sbírky vedle juniorského šampiona České republiky a Slovenského šampionátu krásy mladých.

Pro ty, kdož si myslí, že chov bíglů je vážná záležitost, ještě překlad do normální řeči:
Chovný pes Magical Moment Rabbit Run s výborným původem (O: Ch Starbuck Torbay Spot On (USA) M: ICh Nela Weinlinie (CZ)) ziskem třetího juniorského šampionátu (Rakousko, Slovensko, Česká republika) potvrdil svoje exteriérové kvality.
A pro nás letos skončila výstavní sezóna. Už žádné noční vstávání, žádné hádky po cestě, žádné psí blinkání za jízdy a hlavně žádný smažák.

Nový rakouský junioršampion


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek