Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Mezinárodní výstava v Boleslavi

Vydáno 5.9.2007

Sobotní výstava v Mladé Boleslavi pro nás byla tentokrát důležitější tím, co jsme viděli, než tím, co si vyběhali naši psi. Ne, že bychom si nevážili ocenění - Máčo CAC, Adélka CAC, Res. CACIB, Baty Nejlepší veteránka; ale velkou radost jsme měli hlavně z toho, že jsme potkali našich pět štěňat - Íčko, Péčko, Qvéčko a dvě eNka a musíme si je pochválit, vyrostli z nich pěkní bíglové a neudělali bychom chybu, pokud by zůstali doma. Holčičku Čílu (Ideal Image Rabbit Run) jsme si předvedli a v otevřené třídě byla druhá s Res. CAC mezi deseti fenkami. Také pejsek z vrhu "N" byl výborný s pořadím. Jeho sestra a holčička z vrhu "P" byly zatím na vizitě. Holčičku z vrhu "Q" jsme pak viděli u ní doma.

Všechna tato štěňata jsou podle naší představy. Dobře úhlená, náramně se pohybují a hlavně - doma nezlobí a jejich lidé je mají moc rádi. Sobota pro nás tedy byla trochu výstavním (Baty má v posudku, že je to nejlepší fenka, kterou dnes paní rozhodčí viděla), ale také chovatelským úspěchem.

Adélka, vítězka třídy šampionů Ideal Image - krásné druhé místo Číla - může tenhle bígl zlobit? Amy, podoba s maminkou Cecilkou je zarážející Kde má tenhle bígl vypínač?


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek