Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Dvojvýstava v Bratislavě

Vydáno 21.8.2007

Z letošní dvojvýstavy v Bratislavě nemáme mnoho fotek, protože řidič& venčič&pomocník&handler už nestihl být také fotografem. Za obrázky, které máme, děkujeme tetě Báře a tetě Jolaně.

A výsledky?
Máčo v sobotu Výborný 1, CAC a dokončený Slovenský šampion krásy mladých, Adélka i Hepík obě Výborné 1, CAC, přičemž Adélka dokončila slovenský šampionát. V neděli Máčo opět Výborný 1, CAC a Res. CACIB a první krůček k dospělému šampionovi.

Protože holky měly všechno potřebné ze soboty bylo hrozné horko a hrozily davy motorkářů na D1, řidič&venčič& pomocník&handler naložil všechny tři do auta a vyrazil zpátky domů. Zbytečně, protože Velká cena končila právě v okamžiku, kdy míjel Brno. Aspoň na chvíli se ale mohl opájet myšlenkou, že všechny ty davy lidí, lemující každý kousek dálnice a obsypávající všechny mosty až ke sjezdu na Humpolec, se tam přišly podívat, aby pozdravily a zamávaly slavným bíglům z Hubova.

Máčo, vítěz mezitřídy


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek