Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Naše holky v Americe

Vydáno 20.8.2007

Od Kittyina odletu uběhl nějaký ten týden a musíme říci, že naši afričtí sobi se za Polárním kruhem zatím neztratili. Judy (Jolly Judy Rabbit Run) získala na výstavě pořádané Western Washington Hound Association 5. srpna svého třetího amerického BOB a Kitty (Kindly Kitty Rabbit Run), která od svého příletu do Ameriky zatím absolvovala čtyři výstavy, zatím čtyřikrát zvítězila ve své třídě, jednou byla vítězkou a jednou rezervní vítězkou (přibližně náš CACIB) a připsala si své dva první body, potřebné k získání titulu amerického šampiona.

Obě holky si jejich nové paničky velmi chválí kvůli jejich milým a přátelským povahám. Jen když jsme poprvé viděli Kittyinu fotografii z výstavy s její novou paničkou, trochu se nám po ní zastesklo. Ale teta Alice, která je v Americe na studijně-výstavně-kontrolním pobytu nás ujistila, že naše fenky se mají výborně a jsou svými lidmi milovány. Může chovatel chtít více?

Holky, vítejte u nás Judy na výstavě Kitty a její první postoj Naturalizovaný americký bígl Kitty se svojí novou paní


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek