Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


PPPO (Podivuhodná přitažlivost pelíškového okraje)

Vydáno 23.5.2007

Do polohy na těchto fotografiích se štěňata poskládala bez naší pomoci, fotografie zachycují jen kouzlo okamžiku. Přijdou nám vtipné; pokud bychom tam štěníky takhle poskládali my, kouzlo by někam vyšumělo. Takže to, co vypadá jako nácvik na nějaká hromadná vystoupení, je spíše následek náhlého pohnutí tří myslí. Myslíček. A my si teď jen můžeme lámat hlavu, proč je okraj pelechu pro ně tak přitažlivý. V té samé poloze se nám před dvěma roky podařilo vyfotografovat i Káčka.

Samozřejmě by lépe vypadaly fotografie štěňat na nějakém příjemnějším povrchu, ale omyvatelný plast se nejlépe udržuje v čistotě. Tímto poznatkem, k němuž jsme časem dospěli, se omlouváme všem, kdo by štěníky nejraději viděli v prachovém peří. Postupem doby jsme totiž dospěli ještě k jednomu poznatku, totiž, že prachového peří si naši štěníci posléze užijí dosytosti.

polštář 1 polštář 2 polštář 3 polštář 4  polštář 5


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek