Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Máme krásný pár. Nejkrásnější

Vydáno 22.4.2007

Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích neboli jarní Budějovice, byla letos opět příjemná. Je pro nás ze všech výstav nejblíž, bylo krásné jarní počasí a psy vystavování bavilo. Máčo si došel pro svého druhého českého CAJC, Adélka byla Res. CAC, a protože táta opět upravoval na výstavu krásného irského teriéra a on už mu zůstal i na předvádění, bereme jeho CAC, Res. CACIB tak nějak za svůj. Jen kdyby si nechal pořádně sáhnout na ocásek (ten pes), lépe se pohyboval ( táta), mohli být ještě lepší (oba).

Odpoledne si na své přišli i chroničtí sběratelé pohárků, protože Máčo s Adélkou vyhráli soutěž o nejhezčí pár. Panu rozhodčímu se líbili nejvíce ze 23 přihlášených párů. Tahle dvojka tedy byla ještě o dírku úspěšnější, než Áda s Otylkou, kteří sice také pravidelně končili na stupínkách vítězů, ale vždy druzí.

Po výstavě jsme se ještě na skok zastavili za pejskem z vrhu Q, který se svými lidmi bydlí kousek od Hluboké. Čím více bíglů nám odchází do světa, tím více se množí pozvání k posezení u kávy. A protože naše šťeňata si pořizují jen milí lidé, s nimiž si máme o čem povídat, je každé takové posezení příjemné. Tedy alespoň pro nás.

Vítězný Máčo Povedený irský teriér Soustředění před vystavováním Bíglové - nejkrásnější pár výstavy


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek