Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Naše štěňata mají předpoklady

Vydáno 20.3.2007

Častokrát při pročítání inzerátů na všechna možná psí plemena člověk narazí na spojení výborné výstavní předpoklady, jímž se chovatel snaží upoutat pozornost případných zájemců o štěně.

Může to znamenat dvě věci. Buď je to chovatel-věštec a dokáže poznat, že ta štěňata skutečně budou na výstavách úspěšná, nebo tím jen do srozumitelné zkratky přeložil svoji složitější úvahu oba rodiče byli párkrát na výstavě, štěňata mají správný skus a předpokládaný počet nohou (zpravidla 4) = mají předpoklad zúčastnit se nějaké výstavy = mají výstavní předpoklady.

Že pes bude jednou šampionem, se v době, kdy se štěňata obvykle prodávají, tedy ve dvou měsících, dá jen tušit. Mlhavě. Pokud má chovatel skutečně nadějného pejska, nechá si ho mnohem déle, a pokud se nakonec přece jen rozhodne, že ho jako budoucí výstavní naději prodá, stejně má po celou dobu jeho vývoje pochybnosti.

My jsme ale zjistili, že o jistých předpokladech u našich štěňat můžeme napsat s klidným svědomím. Naše štěňata (například ta nová, z vrhu "Q", ale i všechna ostatní), mají výtečné předpoklady být dobrými postelovými psy. Usnou hned a za jakýchkoliv podmínek, kdekoliv a na čemkoliv. A pokud je to cokoliv ještě bílé a plné peří (ale dobře snášejí i duté vlákno), za žádných okolností své nové majitele nezklamou. Za to ručíme.

Úspěšné štěně bígla 1 Úspěšné štěně bígla 2 Úspěšné štěně bígla 3 Úspěšné štěně bígla 4 Úspěšné štěně bígla 5


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek