Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Hlídáme Arthura

Vydáno 3.2.2007

V sobotu 3. února k nám přijel na hlídání Artur (Magical Mirage). Už si chudák nepamatoval na větší koncentraci psů, takže přivítání vypadalo jako na těchto obrázcích.

Otylka se jako správná máma snažila ochraňovat Mumínka, ale nebylo to potřeba. Po prvním dnu, kdy vyhrával Artur, začal pomalu mít navrch Mumín, až si z Artura nakonec udělal svoji kousací hračku. Otylka už je zcela mimo dění a všechno jen pozoruje. Venku Artur krásně poslouchá, je vidět, že mu doma nic neodpustí. Jako většina našich miminek může chodit na procházky na volno.

V neděli kluci omylem zahlédli Zkrocenou horu a podle toho to také vypadá. Občas jim musíme vysvětlit, že to není úplně normální, aby se z toho nestal zvyk. No, ještě, že neviděli Saló aneb 120 dnů Sodomy.

Arthurův vyděšený výraz Co chce to štěně? Chce si hrát? Nebo chce něco jiného? Pomóóóc!


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek