Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Krásné vánoce !!!

Vydáno 23.12.2006

Rádi bychom touto cestou pozdravili všechny, s nimiž jsme se tento rok setkali. Samozřejmě hodně ty, již si od nás letos přinesli malé bezbranné a nevinné uzlíčky. Ti už touhle dobou dobře vědí, že zmíněné uzlíčky nejsou až tak bezbranné a už vůbec ne nevinné. Bígl není pes, jehož člověk někam odloží a za hodinu na tomtéž místě najde. Tohle se týká snad jen postele. Ale na to už přišel úplně každý. Nebojte se, nejste v tom sami, tahle zjištění potkala i mnoho lidí před vámi, nás nevyjímaje.

Přesto bychom bígly za nic nevyměnili. Život s nimi je plný překvapení, ale hlavně legrace a někdy i dojetí. Není lepší příprava na divoký svět tam venku, než život s bígly. Všem, lidem i pejskům, přejeme krásné vánoce, štěstí a pevné nervy do nastávajícího roku.

Všechno nejlepší 1 Všechno nejlepší 2 Všechno nejlepší 3 Všechno nejlepší 4


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek