Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Zívací výzva

Vydáno 26.7.2006

Naše nová štěňata vyzývají k soutěži laskavé návštěvníky těchto stránek. Aby ne, jsou to totiž pěkně vyzívaná štěňata. Při fotografování nám hned dva štěníci ukázkově zívli do objektivu. Napadlo nás, že by bylo roztomilé zachytit takhle celý vrh. Možná je to podnět pro přírodovědce, ale nakonec se nám povedlo neuvěřitelné. Říká se, že zívání je nakažlivé, my jsme zjistili, že je přenosné i ze člověka na psa. Prostě si člověk před štěnětem pořádně s chutí zívne (musí doopravdy, psi to poznají), připraví aparát a je to. Máme celý vrh pod sebou a přemýšlíme, jak s tím naložit. Napadá nás malá soutěž.

Vyzýváme tedy návštěvníky našeho webu, aby hlasovali o nejnakažlivější zívnutí. Bude to pejsek 1, 3 nebo snad 6? Vaše tipy čekáme e-mailem, vítězný pes dostane titul Velká sanice. Pro vylosovaného účastníka této soutěže máme připravenu hodnotnou výhru - zábavné odpoledne s naším bíglem. Výherci bude zapůjčen jeden náš bígl na celé odpoledne. Samozřejmě s plnou nádrží.*

Klikněte pro zobrazení pod sebou seřazených soutěžních štěňat

Tedy snad to bude jen podnět pro přírodovědce a ne pro ochránce zvířat...

*Informace pro výherce:
Výherce musí uplatnit právo na výhru ihned po zveřejnění. Zavazuje se celé odpoledne se se psem bavit, zejména ho musí neustále hladit, drbat a říkat mu, že je krásný. Musí psovi vymyslet zábavný program na celé odpoledne, aby se pes v žádném případě nenudil. Vítaná je dlouhá procházka, výlet na Kokořín nebo do Památníku národního písemnictví. Zakazuje se pejskovi nepřinést žádnou dobrotu. Neodpovídáme za psychické ani materiální škody, způsobené naším psem.


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek