Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Jsme úplně normální I

Vydáno 23.4.2006

Věřili byste tomu, že jsou lidé, kteří dobrovolně a bez nátlaku navštěvují tyhle stránky, aby si přečetli, co se u nás stalo nového? A tihle lidé se již ozvali a ptají se, proč stále nic nepíšeme o letošní jarní výstavě v Budějovicích.

No, tak nějak nám přišlo, že se nic nového na té výstavě nestalo. Všechno bylo celkem normální. Táta jel jako normálně špatně, takže se pejskové jako normálně pozvraceli, Áda jako normálně nejvíc, naši se pak jako normálně pohádali, potkali jsme jako normálně pár kamarádů a naše bývalá štěňata (dvě Íčka a jedno Céčko a jedno Déčko), někteří psi dopadli jako normálně trochu hůře (Kobold Nadějný, Škopek Výborná 4, Hepík Výborná 2, i když z devíti fenek), někteří trochu lépe (Otylka v šampionech Výborná 2, Res. CAC, Áda a Adélka Výborní 1, CAC a dodělané šampionáty a Adélka pak ještě Res. CACIB), a Adónis s Otylkou pak normálně postoupili do užšího výběru v závěrečných soutěžích, kde skončili na druhém místě v soutěži o nejkrásnější pár.

Doma jsme pak měli jako normálně návštěvu a tátu pak bolela jako normálně hlava, a pak už byla neděle... Takže tahle výstava byla neobvyklá jen pro Matěje, který s kamarádem navštívil v Českých Budějovicích místní skejtpark a luxusně si zarajdoval. Ale vlastně... no jako normálně.

Malé Íčko Stupně vítězů kluků Stupně vítězů holek Stupně vítězů párů Nejkapitálnější kus


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek