Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Záškodník

Vydáno 23.2.2006

Dnes večer sedíme u kamen, pijeme čaj a najednou máme další důvod k radosti. První Nelinky štěně kouká na svět. A nekouká žádnými škvírkami, ale pořádnými kukadly. Přišlo nám to divné, až nás napadlo štěňata přepočítat. Samozřejmě jich bylo sedm, a ne šest, tedy správný počet.

O dva týdny starší Batynčin kluk Lovely Lad prostě opustil rodný pelech a vydal se do světa, aniž jsme si toho všimli. Rizikovost podniku, v tomto případě cestu kuchyní z jednoho konce na druhý, vyvážil bohatý zisk. Nela si řekla, že dobrá firma unese jednoho zloděje a přešla to s klidem. A malý dareba zatím nenápadně sosal a sosal, a kdyby ho neprozradily oči, vůbec bychom si toho nevšimli.

Štěně, které kouká trochu dřív


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek