Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Grand Prix Slovakia 2008

Vydáno 8.6.2008

- A do jaké třídy jsme ho vlastně hlásili?
- Do šampionů.
- Víme, kdo je s ním?
- Víme. Pan doktor, co posuzuje, dal tomu psovi BOB. Máčo nemá moc šancí, jedeme ho tam vyvenčit. Ten pes je opravdu hezký, kromě toho, že těmi BOBy už u něj mají vytapetováno.
- A nejsme my padlí na hlavu? Takovou dálku a jedeme si tam dobrovolně pro výprask? Dávej pozor na cestu, už zase jedeš jako prase.
- No, měli jsme teď starost se štěňaty, máme už slušné abstinenční příznaky, uvidíme tam holčičku po Berušce a kromě toho jsme padlí na hlavu. A jako prase nejedu, jedu jen rychleji než jindy. Kdybys byla včas hotová, mohli jsme jet normálně...

MVP Nitra (SK) dne 7. 6. 2008:
Velvet Victory Rabbit Run, třída štěňat Velmi nadějný 1
Ch Magical Moment Rabbit Run, třída šampionů - Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, splněny podmínky pro udělení šampionátu Slovenska, Vítěz Grand Prix Slovakia 2008

Vítězný bígl z Nitry


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek