Rabbit Run - chovatelská stanice plemene bígl

[Přeskočit navigaci]


Dopis rodičům

Vydáno 20.10.2005

A teď něco úplně jiného.

Milá rodná hroudo,
tak už mi byly čtyři měsíce, tak je čas vám napsat pár řádek. Moje nová rodina mě přijala celkem vlídně. Ze začátku sice měli pocit, že mě budou poroučet a říkat co se může a nemůže, ale stačilo pár psích oddaných pohledů a mám to tady už pod palcem(nebo spíš pod tlapkou). Nejvíc zabrat mi dalo dostat se na kanape. Je to tam takový měkoučký a hezky to tam voní, takže nevím proč mě tam nechtěli ty moji páníčkové pouštět. Naštěstí už se umoudřili, takže už se válíme všichni pěkně společně. Ještě mi zbývá dobýt ložnici, ale tam se zdají být dost neústupní, tak uvidíme. Jinak se mám docela dobře, podle posledního vážení mám už 6 kg. Úspěšně přezubuju (zatím jsem stačila rozkousat nějaký boty a nábytek) a vypadá to, že nebudu mít předkus, jsem zkrátka výstavní kousek. Od našeho posledního setkání na Konopišti jsem šla do sebe a začala jsem chodit čůrat ven. Na jídlo mě dávají pořád nějaký granule nebo rýži a sami si přitom jedí takový voňavý jídla, který mě nechtějí dát ochutnat, tak aspoň občas olížu nádobí v myčce, abych věděla jak to chutná. Doufám, že se za mnou přijedete někdy podívat, jak si tady žiju. Myslím, že ti moji "páníčkové" nebudou nic namítat. Jestli mi to vyjde, tak zkusím poslat jednu fotku. Pozdravujte mamku s taťkou.
Pac posílá Ideal Číla Image

Děkujeme za hezký dopis, zdravíme do Trubína a přejeme hodně sil v boji o tu ložnici.

Správně uskladněný bígl


Bíglí novinky

Novoroční štěníci

V rodokmenu budou mít datum narození
1. 1. 2019. A doufáme, že jedničkami také budou.

Názor odjinud

Jejda, nejen my si myslíme, že bígl není hloupý.

Jaké bude naše štěně?

Každého zajímá, jakou bude mít právě to jeho štěně bígla povahu. To se dá samozřejmě lehce zjistit, ale chybí nám křišťálová koule. Lépe řečeno chybí nám druhá křišťálová koule, abychom zjistili, kam se zakutálela ta původní.

Spolehlivý lék na krize (na všechny)

Novináři jako o závod straší a ekonomové celého světa vymýšlejí, až se z nich kouří. My však víme, že lék proti krizi existuje.

Bígl a jeho povaha

O bíglech se někdy říkají a píší hrůzostrašné věci. Váš bígl bude ale takový, jakého si vychováte.

Archiv novinek